Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

Adéla tvrdí, že se o psa stará. Léky ale vyhodila do koše.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel
+ Další 4 fotografie
Vyjádření

Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.

Poté, co Shopaholicadel vyhodila své morče k popelnicím, se snaží napravit pověst. Lidé ji totiž za to pěkně zkritizovali a ona sama to přirovnává k šikaně. Zanedlouho potom, co oblíbený mazlíček skončil u odpadků, ale influencerka přišla s dalším překvapením. Vyhodila také léky od veterináře pro svého pejska, jak je poznat z videa z YouTube.

Pejskovi vyhodila léky do koše

Nedávno jí vrátili pejska Rica z nemocnice. Jeho zdravotní stav vyžadoval péči 24/7, proto Adéla ani nešla k prezidentským volbám. Zdá se ale, že příkaz od lékaře nedodržuje. Vyhodila totiž léky, které byly napsány na recept a které měla pejskovi podávat. Přitom na svém Instagramu stále omílá, že pejsek je v pořádku a že je o něj dobře postaráno.

Prý šlo o vitamíny

"Já jsem vám chtěla oznámit, že ty léky, které jsem vyhodila, byly vitamíny pro psa. Oni na té veterině vědí, že ten pejsek ty velký léky polykat nechtěl. On dostal jiná antibiotika, které mi taky polykat nechce, ale to je v pohodě, protože jdeme v pátek na kontrolu a tam jim to oznámíme a oni mu to dají do infuze," svěřila se Adéla redakci eXtra.cz.

Dále se vrátila k mrtvému morčeti. "Já jsem to morče nezabila. Asi mi majitelka musela něco zatajit, protože hodně kašlalo. A já jsem ho chodila furt chovat a krmit. Zas taková zima tady nebyla, v tom bytě tady bylo 18 stupňů," dodala na závěr. Morčátku už lidé na místě za popelnicemi udělali hrobeček.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy