Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Podivná obhajoba Agáty Hanychové: Lidé mě neberou vážně, říká místo omluvy

Influencerka Agáta Hanychová.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
obhajoba

Těhotná Agáta Hanychová se v poslední době odvázala a ve svém pořadu Holčičky se ostře pouští do známých českých osobností. Jitku Čvančarovou označila za obtloustlou ženu nebo veřejně zpochybnila sexuální orientaci operního pěvce Štefana Margity. Není divu, že se do ní mnoho lidí pustilo, avšak Agáta má na svá vyjádření obhajobu. Redakci eXtra.cz se svěřila, že svá slova prý nemyslí vážně.

Influencerka Agáta Hanychová se s tím ani v těhotenství nemazlí. Na TV Barrandov nově běží pořad Holčičky, který již stihl způsobit pořádný rozruch, a to právě kvůli prostořeké Agátě.

Slovně nejdříve napadla Štefana Margitu, u nějž pár měsíců po úmrtí Hany Zagorové zpochybnila sexuální orientaci. Následně se vyjádřila i k herečce Jitce Čvančarové. "Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky. Mně ona připadá úplně příšerná," řekla, jakoby se nechumelilo.

Její názory se přirozeně dočkaly pořádné vlny negativních reakcí. Do diskuze se nakonec pustila i Jitka Čvančarová.

"Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce. Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď," napsala na sociálních sítích s noblesou. Ačkoli svůj text přímo nekonkretizovala, bylo více než jasné, co má na mysli.

Výhoda Agáty Hanychové

Sama Agáta všechno dění zaregistrovala a také má svou obhajobu. "Vše je naštěstí vyřešeno a zažehnáno. Lidé mě berou tak, že to, co řeknu, nemyslím vážně. Takže to je moje výhoda," řekla stručně pro eXtra.cz. Zda ale čeká, že všechno vyřeší jako mávnutím proutku jenom tím, že řekne, že si dělala legraci, to je nejspíš na omylu.

Minimálně u řady celebrit si svou pověst rozhodně nevylepšila, stejně tak u veřejnosti. Ostatně za to může i fakt, že z jejích úst nepřišla ani žádná omluva. Pouze obhajoba, že to nemyslela vážně, což však působí spíš jako výmluva...

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy