Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Podivná lolitka Ariana Grande odmítá vyrůst. A my víme proč!

Ariana se moc neobléká, ale očička valí, jako kdyby byla jeptiška.
+ Další 2 fotografie
Dvaadvacetiletá holčička, která odmítá vyrůst, protože jí role lolitky vynáší snové peníze, jo, to je Ariana Grande.

Ariana se narodila na Floridě do velmi dobře situované rodiny. Je dcerou Joan Grande, ředitelky obrovské společnosti Hose-McCann Communications, a Edwarda Butera, vlastníka grafické firmy.

Rodiče se při pojmenovávání inspirovali princeznou Orianou z Kocoura Felixe (1959). Ariana má italské předky, což vizážisté na jejím vzhledu rádi podtrhují. Prosadila se jako zpěvačka zejména od roku 2013, kdy se její album drželo dlouho na špičce hitparád a zároveň vyhrála cenu People's Choice Award v kategorii Nejoblíbenější průlomový umělec.

Někteří holčičku s příliš krátkou sukní a přísně dodržovaným lookem lolity poslouchají rádi. Přesto je to jedna z uměle vytažených rychlokvašek, která nás prostě zaujmout nedokáže.

Navíc se traduje, že v soukromí je velmi nepříjemná a nafoukaná, což se nejednou ukázalo na videích, která jsou k vidění na YouTube, kdy Ariana neví, že je natáčena, a chová se například hrubě k lidem ve svém týmu.

Donedávna se na ni dobře koukalo, ale ani to už teď nestojí za nic, když se odmítá se svou image oprostit od holčičky, která čučí jako nikdy nepolíbená malá nevinná lolitka, a přitom neví, kde by ještě ubrala na látce.

Pro představu o její tvorbě pro vás máme na ukázku jeden z jejích nejslavnějších kli­pů.

Mohlo by vás zajímat

Další články