Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Podivná influencerka: Aportuje, štěká a chová se jako štěně. Měsíčně si tím vydělá miliony

Podivná influencerka: Aportuje, štěká a chová se jako štěně. Měsíčně si tím vydělá miliony
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
TikTok
Dnes se dá vydělávat opravdu čímkoliv. Důkazem toho je influencerka z texaského Austinu Jenna Phillips (21). Ta si vydělává dle svých slov miliony měsíčně tím, že natáčí videa se sexuálním podtextem, na kterých se chová jako pes.

Svět se zbláznil. Po influencerce, která si vydělává tím, že se natáčí na kameru v plenkách a chová se jako mimino, je tu další bizár. Mladá Jenna Phillips z Austinu v Texasu se totiž živí tím, že se chová jako pes. Původně přitom pracovala v optice, to ji ale nebavilo a hlavně nepřinášelo takový zisk. Nakonec si ale našla práci svých snů.

„Vždycky jsem se chovala jako pes. Když jsem byla menší, často jsem předstírala, že jsem štěně. Tehdy to ale nebylo v sexuálním smyslu. Vždy jsem milovala, když mě někdo pochválil a řekl mi ‚dobře, hodná holka‘. Nakonec jsem využila poptávky a díry na trhu," řekla Phillips pro webové stránky Unilad.

Nyní natáčí videa, na kterých například aportuje, spí v psích oblečcích nebo jí ze zvířecích misek. Základem je vyzývavé oblečení, ideálně pak spodní prádlo. Videa pak sdílí nejen na platformě TikTok, kde má přes sto tisíc sledujících, ale i na stránce pro dospělé OnlyFans.com. Tam si musí uživatelé za lechtivý obsah připlatit minimálně dvacet dolarů měsíčně.

"Zaznamenala jsem velký nárůst followerů od doby, co jsem začala natáčet štěněčí videa. Většina štěněcího obsahu do té doby byla především pro gaye. Kdykoliv jsem si šla nakoupit převleky a vybavení, měli ho jen pro muže," popsala Jenna, která svá videa pochopitelně míří na heterosexuály.

A zjevně trefila do černého, protože si tím vydělává v přepočtu miliony korun měsíčně. "Je to práce na plný úvazek," řekla Phillips, která natáčí videa i na přání. Podle jejích slov jsou ale některé požadavky za hranou. Například po ní někteří zákazníci chtějí, aby natáčela se skutečnými zvířaty. Jak ale ujistila, k tomu nikdy nedojde.

Související články

Další články