Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Podivná cesta za smrtí: Kudy vedly kroky maminky Zuzany (†37), než ji našli mrtvou

+ Další fotografie
Velké neštěstí
Maminka dvou malých dětí Zuzana (†37) odešla v neděli večer z bytu na pražském Žižkově. Z lekce jógy na Národní třídě, kam měla namířeno, se však už nevrátila. Až do středy po ní pátrala policie. Přibližně o půl třetí odpoledne našli její tělo bez známek života v Šáreckém údolí. Zmapovali jsme její kroky před záhadnou smrtí.

Doma na ni čekali dva malí andílci, ke kterým se Zuzana (†37) už nikdy nepřitulí. V neděli se z pražského Žižkova vypravila na Národní třídu, kam měla jít na lekci jógy. Slehla se po ní zem a až do středy po ní pátrali policisté, kteří ve středu přišli s tragickou zprávou.

Zuzana měla ze zastávky Lipanská cestovat na Národní třídu tramvají. Dosud není jasné, zda na jógu vůbec dorazila, anebo zmizela už předtím. Její tělo bez známek života objevili policisté po rozsáhlém pátrání u nádrže Džbán v Šáreckém údolí na Praze 6.

Přírodní park ve středu policisté pročesávali záměrně, zatím ale neuvedli, jaká stopa je tam přivedla. Zda se z centra Prahy dostala Zuzana na její okraj dobrovolně, anebo začal boj o její život ještě předtím, zůstává v tuto chvíli rovněž předmětem pouhých spekulací.

Zvláštní je, že Zuzana odešla z domova bez osobních dokladů, neměla u sebe ani mobilní telefon.

Policie zůstala jen u sdělení, že případ přebírá kriminálka, která se záhadnou smrtí Zuzany bude dále zabývat. „Prošetřování si převzali do své kompetence kriminalisté prvního policejního obvodu, kteří v tuto chvíli zjišťují, za jakých okolností žena zemřela,“ řekl mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

VIDĚLI JSTE ZUZANU V DEN JEJÍHO ZMIZENÍ?

ANEBO MÁTE JAKÉKOLIV INFORMACE O JEJÍ SMRTI?

Ozvěte se na e-mail redakce@extra.cz nebo rovnou na policejní linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články