Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Podivínku Evu ve Výměně čeká šok: V luxusním domě stoupne do této NECHUTNOSTI!

+ Dalších 20 fotografií
Výměna
Ve středeční Výměně manželek se předvede rodina z obce Zbůch v Plzeňském kraji. Sběratelka děsivých panenek Eva (43) tam v malém bytě žije s manželem a čtyřmi dětmi. Čeká ji deset dní v luxusním rodinném domě 5+1, ze kterého bude nadšená. Na schodech však narazí na odporné překvapení!

Tohle zase bude Výměna manželek, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Eva (43) s Martinem (47) z obce Zbůch jsou totiž vášniví sběratelé a mrňavý byt jim přetéká panenkami a autíčky. Matka navíc terorizuje nejstarší dceru Lucii (23), která má vůči ní blok a bude ráda, že je na pár dní z domu.

Eva bude zpočátku nadšená, z malého prostoru se totiž přesune do velkého rodinného domu s luxusní kuchyní a vířivkou. A co především, bez děsivých panenek a autíček pro děti.

Na jeden zádrhel ale po příchodu přece jenom narazí. Michaela (28) s Otou (40) mají doma kočku a na schodech bude na Evu čekat odporné překvapení. Stoupne totiž do kočičích zvratků!

Namísto toho, aby je hned uklidila, anebo si aspoň převlékla ponožky, ale pokračuje v cestě do horního patra. I to dost vypovídá o tom, jak pravděpodobně Eva bude přistupovat k hygieně.

Mohlo by vás zajímat

Další články