Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podivínka Eva jako matka roku: Děti se před ní schovávají, Lucku po Výměně vyhodila z domu!

+ Dalších 17 fotografií
nenávist
V premiérovém díle reality show Výměna manželek se divákům představila třiačtyřicetiletá Eva, která je hlavou šestičlenné rodiny, a na druhé straně osmadvacetiletá Michaela, maminka tříměsíčního miminka a skoro dvouleté Michaelky. Eva se jako podivínka projevila už díky sbírání všeho možného, ale především děsivých panenek, kterých má plný obývák. Ukázalo se ale, že ani jako matka není stoprocentní. Zatímco před ní se její děti schovávají, s mladičkou Michaelou vylezly ze své ulity a užívaly si čas strávený s ní. Po natáčení dokonce vyhodila nejstarší dceru z domu!

Téměř okamžitě se ve Výměně manželek ukázalo, že Eva s nejstarší dcerou Lucií nemá zrovna ideální vztah. Ba naopak – Lucie tvrdila, že ani nechce, aby se její matka vrátila domů, a Eva si stěžovala, že jí dcera vůbec nepomáhá. Ani ostatní děti však ke své matce netíhly a čas strávený s novou maminkou si užívaly. Eva dokonce Lucii po natáčení vyhodila z domu a vyměnila zámky, aby se tam nemohla ani dostat!

Třiadvacetiletá Lucie nepracovala, slíbila však, že si práci najde a dle svých tvrzení na tom intenzivně pracovala. Podle Evy však bylo všechno jinak. „Mezi svátky v prosinci vždycky večer odešla, přišla kolem půl jedný, sedla si na židli, dala nohy na stůl a já tady běhala celý dny. To už mi fakt došla trpělivost a řekla jsem stop! Ať si lidi o mně myslí, co chtějí. Vyměnili jsme zámky a mám svatý klid. Jsem ráda, že tady není,“ sdělila Eva, jejíž dětem se po ní po dobu natáčení vůbec nestýskalo.

Ačkoliv ani k ostatním dětem se Eva nechová nejlépe, neustále na ně řve a ty se následně schovávají v pokoji, u Lucie bylo její chování možná i zasloužené. V pořadu prý jen hrála divákům na city. „To řekne každý, kdo ji zná. V práci mi říkali, že by Lucka potřebovala dostat pár facek, že to, co řekla v pořadu, se nedělá. U těch, kdo ji znají, dobrý ohlas mít nebude. A u těch, co neznají ji ani mě, je mi to jedno,“ sdělila Eva. Ta dle vlastních slov Lucii dávala peníze i na dopravu do práce, kdy vydržela jen dní a následně jí přítelkyně řekly, že peníze využívá k cestám za svým přítelem.

Lucie si údajně nárokovala polovinu honoráře za účast ve Výměně. To ale Eva s Martinem odmítli. Diváci tak mohou nyní jen přemýšlet nad tím, na čí straně je pravda. Je Eva krkavčí matka, nebo Lucie manipulovala pomocí slz s diváky u televizních obrazovek a skutečně svou matku obírala, dokud nebouchla do stolu?

Mohlo by vás zajímat

Další články