Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Podivíni ve Výměně manželek: Matka sbírá strašidelné panny a dcera ji NESNÁŠÍ

+ Dalších 17 fotografií
To zase bude mela! Ve středeční Výměně manželek uvidíme, jak si poradí Michaela v početné sběratelské domácnosti, navíc se stále přítomným tatínkem, a jestli si Eva v jiné rodině uvědomí, co je důležitější – peníze, nebo zdraví partnera.

Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích.

První rodinu přihlásila do Výměny manželka Eva. Jako hlavní důvod uvádí, že děti jí vůbec nepomáhají s chodem domácnosti a ona je zvědavá, jestli to stejně funguje i v jiných rodinách. Eva je navíc vášnivou sběratelkou panenek a její manžel pro změnu sbírá autíčka.

Účast druhé rodiny v pořadu má na svědomí Michaela, která tuto akci bere jako velkou zkušenost. S manželem mají podle vlastních slov báječný vztah. To, že báječné vztahy nejsou pravidlem, zjistí Michaela velmi záhy ve své náhradní rodině. Trápit ji bude psychické rozpoložení třiadvacetile­té Lucie.

Tu její matka vylíčila jako línou dívku bez práce, opak je ovšem pravdou. Michaela zjistí, že Lucie nemá s pomáháním v domácnosti problém, a dokonce s ní velmi hezky komunikuje. Po několika dnech se dozví, že Lucie má blok vůči své matce a je ráda, že není doma. Podaří se Michaele změnit Lucčin postoj?

Související články

Další články