Nejdiskutovanější reality show v posledním týdnu je jednoznačně Prostřeno. Většinou tahle kulinářská show probíhá docela v poklidné atmosféře a někdy se tam objeví nějaký šílenec nebo typický hamižný Čech, který je pro výhru schopen udělat vše. Tentokrát je ale všechno jinak. Středem pozornosti celého Prostřena se stal pan Karel, který je šílený podivín. Alespoň tak se Karel popisuje – jako chlapík, který má doma slepičku a trpí Tourettovým syndromem.

Trochu jsme zapátrali a zjistili jsme, že Karel je filmový herec a režisér. Má za sebou například studentský film Noční směna, kde se potkal s Janem Dolanským. Tento film sám režíroval. Není tajemstvím, že Karla Ondrku také najdete v televizních reklamách.

Zeptali jsme se na Primě, proč je v Prostřenu zkušený herec. „Rozhodně není pravdou, že by si Prima najímala na pořad Prostřeno herce. Každý z účastníků je v pořadu sám za sebe a produkce jejich soukromí respektuje a vychází z údajů, které jim každý jednotlivý účastník poskytuje. Je pak na každém z účinkujících, jak se chce v pořadu prezentovat a jaký obrázek o své osobě tak poskytuje následně televizním divákům,“ sdělili nám na Primě.

Tak budeme věřit tomu, že Karel Ondrka se přihlásil do Prostřena, aby pak o celé kulinářské show natočil svůj další film… Ňoumu se slepicí ale hraje docela dobře.