Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Podívejte se na všechna videa z Robinsonova ostrova: Druhá řada je neskutečná nálož

Podívejte se na všechny díly!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Druhá řada Robinsonova ostrova je šílená nálož. Někteří byli k pokračování drsné reality show skeptičtí, protože se domnívali, že druhá řada už nebude mít takový ohlas. Jenomže se spletli. Fanoušci tuhle soutěž zbožňují a spousta z nich si myslí, že druhá řada je ještě lepší než ta předchozí. Pojďte se nyní podívat na všechny díly Robinsonova ostrova 2!

Robinsonův ostrov je v Česku snad jediná reality show, která slaví ohromný úspěch i v dalším pokračování. Soutěžící jsou dokonce mnohem zajímavější než v řadě předchozí. Co se týče holek, tak je opravdu na co koukat.

Nejvíce oblíbené z holek jsou Nicol Gremplewska, Tereza Dušková a Martina Fialková. Každá z nich je originální a nejsou jenom pohledné, ale taky velmi zdatné v soubojích. Tentokrát to konečně vypadá, že by teoreticky mohla zvítězit i nějaká dívka.

V 17. díle byly v ohrožení hned tři Robinsonky. Na ostrově vyloučení proti sobě soupeřily Nicol, Bára a Janina. Pokud si už nepamatujete, která z dívek souboj vyhrála a vybojovala si tím tak druhou šanci na Robinsonově ostrově, tak se podívejte ZDE.

V dalším, 18. pokračování ostrova došlo hned k několika překvapením. Kmeny Kalinga a Manobo čekalo velkolepé sloučení a pořádná hostina, po které toužil každý ze soutěžících.

Bohužel jeden článek musel ostrov opustit a neúčastnil se ani velkolepého hodování. O koho šlo se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články