Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se na to chodící monstrum! Mladá žena byla sedm let závislá na drogách, které jí úplně zdevastovaly tělo!

Jak si takhle někdo může dobrovolně zničit život, to fakt nechápeme.

Mikaila Tyhurstová (27) z Manchesteru bývala v 18 letech celkem pěkná blondýnka a snila o tom, že se stane letuškou. Pak se ale stala závislou na tehdy legální večírkové droze GBL. Během 4 let si zničila játra a patnáctkrát skončila na přístrojích. Zfetovaná si také vyrazila při pádu přední zuby.

Žena už dva roky abstinuje a snaží se dát svůj život do kupy. „Když se podívám na tuhle svou fotku z 18. narozenin a na tu o 4 roky starší, je mi ze mě špatně a chce se mi brečet,“ lituje teď Mikaila. Zároveň jí během závislosti odebrali její dvouletou dceru, o kterou se teď snaží vzorně starat.

Právě Mikailina otřesná proměna přispěla k tomu, že byla droga v roce 2009 v zemi zakázána. Od roku 2005, kdy se na ní stala závislou, byla Mikaila nejméně tisíckrát hospitalizovaná a 15krát byla blízko smrti. Abstinovat začala, až když jí lékaři řekli, že jestli ji přivezou ještě jednou, už bude mrtvá.

Podívejte se na její fotky před a po sedmi letech:

1. Takto vypadala slečna před 7 lety.

2. Tak vypadá teď.

3. Bůh ví, co to brala, jestli heroin, nebo něco jiného, každopádně ji to zničilo.

4. Děti, neberte drogy.

Související články

Další články