Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se na roztomilé fotografie starostlivého buldoka, který se ujal šesti opuštěných koťátek

Hammie by si přál svoje vlastní štěňata.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Majitelka Michelle Parden může být na svého starostlivého buldočka Hammieho náležitě pyšná. Hammie vzal pod svou ochranu šest koťátek, která se narodila v sousedství jedné toulavé kočce.

Když se místní zatoulané kočce narodila koťata, Michelle Parden se rozhodla, že se jich ujme, i když má dva psy a jednu kočku. Ale byla zcela překvapena reakcí svého buldoka Hammieho. Buldoček hned přijal všechna koťata jako svoje vlastní a láskyplně se o ně stará.

Jelikož se šest zrzavých koťat narodilo na Halloween, pojmenoval je Michellin sedmiletý syn jako Pumpkin, Goblin, Frankenstein, Batman, Zombie a Elvira. Buldok se teď o ně stará a hýčká je. „Hammie má perfektní buldočí temperament. Je velmi bezstarostný, přátelský a sladký a miluje každého. Má obzvláště rád mláďata a hrozně by chtěl být maminkou,“ řekla jeho majitelka Michelle.

Hammie se teď stal hvězdou internetu a majitelka s nadsázkou upozorňuje, že mu sláva nestoupla do hlavy a že stále zůstává pokorný.

Související články

Další články