Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podívejte se na princeznu a prince: Takhle budou vypadat děti Kate Middleton a Williama

Princezna a princ jako předškolní děti.
+ Další fotografie

Nejdřív začal hon na nastávající matku Catherine, teď nastane hon na chlapce, který je teprve den starý, ještě nemá jméno a tisk ho nazývá „Baby Cambridge“. Než Kate (31) dítě ukáže, může to nějakou dobu trvat, ale celou Británii samozřejmě zajímá, jak bude vypadat.

Grafici vytvořili první podoby královského prince, jehož růst a vývoj bude online sledovat celý svět. Baby Cambridge čeká na trůn jako třetí v pořadí, předtím ho musí předběhnout korunní princ Charles a po něm William (31).

Pokud po rodu Windsorů, odkud pochází královna a většina královské rodiny, nebo po rodu Spencerů, odkud pochází Lady Diana, zdědí jejich dlouhověkost, dovede Británii jako král až do nového století a nebude pro něj problém dožít se vysoce nad 90 let.

Samozřejmě mu nebude chybět nic z podoby jeho rodičů, stejně jako pokud se Kate a Williamovi narodí ještě princezna. Široký princův úsměv a měkké oči vévodkyně z Cambridge budou samozřejmostí.

Mohlo by vás zajímat

Další články