Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Podívejte se na nezpochybnitelný důkaz toho, že fanynky Justina Biebera jsou fakt intelektuálky! Tomu neuvěříte!

V zábavné show Jimmyho Kimmela mají speciální segment s názvem Lie Witness News, kde namluví lidem nějaké výmysly a pak sledují, jaké budou jejich reakce. Třeba se jich ptají na názor na neexistující kapelu a všichni, aby nevypadali blbě, řeknou, že je slyšeli a líbí se jim, i když jim ten název nejspíš vůbec nic neříká.

Teď se rozhodli prozkoumat, jak je to s tupostí fanynek kanadské zpěvačky Justina Biebera. A zjistili, že je to ještě horší, než všichni očekávali.

Když se dívek ptají, zda jim nevadí, že si Justin Bieber na své nové Bentley pořídil pneumatiky ze zabitých tuleních mláďat, ani jedna neřekne, že je to problém – Justin Bieber si prostě může dělat, co se mu zlíbí!

Nevadí jim ani, když jim reportérka namlouvá, že slavná kanadská zpěvačka neumí číst. Říkají, že je Justin Bieber dokonalý takový, jaký je. A co močení na americkou vlajku? Je to teenager a určitě to nemyslel zle!

A co když zaparkuje se svým Ferrari na místě pro invalidy? V pořádku, invalidi pěkně počkají, až Justin Bieber odjede, protože je to bůh.

Ano, tupost jeho fanynek nezná mezí. Očividně by se jim dokonce i líbilo, kdyby měl na břiše tetování kočky a jeho pupík by tvořil anální otvor toho tetovaného tvora.

Mohlo by vás zajímat

Další články