Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Podívejte se na největšího teenagera na světě! Jeho velikost vás opravdu zaskočí!

Drobeček, nemyslíte?
+ Další 3 fotografie
Myslíte si, že jste opravdu velcí? To si asi neumíte představit, co znamená být velký. Své o tom ví teenager z amerického Jacksonu, který dosahuje skutečně astronomické výšky. Že by z toho byl ovšem nadšený, se říct nedá.

Říkáte si, že když je muž prcek, má v životě smůlu? Ženy se za ním neotáčí a jako bezpečný strážce taky nepůsobí. Na druhou stranu si představte, že měříte přes dva metry, nikam se nevejdete a každý na vás kouká jako na obrovského Golema. Je to nějaká výhra?

Devatenáctiletý chlapec o tom, jaké je mít trable s výškou, ví své. Dorostl do neuvěřitelných rozměrů a dnes měří přesně 231 cm, a to stále není jeho růst u konce. Kvůli tak zběsilému růstu řeší velké zdravotní problémy, a to především s klouby. Má také problémy s pohyblivostí.

Mladík je sice největším teenagerem, ovšem na světě existuje ještě někdo větší. Turek Sultan Kosen dorostl až do výšky 251 cm, což je taková malá věž. Jak se žije s tak závratnou výškou? To se asi nedozvíme. Podívejme se alespoň na fotky chlapce.

Mohlo by vás zajímat

Další články