Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se na největšího teenagera na světě! Jeho velikost vás opravdu zaskočí!

Drobeček, nemyslíte?
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Myslíte si, že jste opravdu velcí? To si asi neumíte představit, co znamená být velký. Své o tom ví teenager z amerického Jacksonu, který dosahuje skutečně astronomické výšky. Že by z toho byl ovšem nadšený, se říct nedá.

Říkáte si, že když je muž prcek, má v životě smůlu? Ženy se za ním neotáčí a jako bezpečný strážce taky nepůsobí. Na druhou stranu si představte, že měříte přes dva metry, nikam se nevejdete a každý na vás kouká jako na obrovského Golema. Je to nějaká výhra?

Devatenáctiletý chlapec o tom, jaké je mít trable s výškou, ví své. Dorostl do neuvěřitelných rozměrů a dnes měří přesně 231 cm, a to stále není jeho růst u konce. Kvůli tak zběsilému růstu řeší velké zdravotní problémy, a to především s klouby. Má také problémy s pohyblivostí.

Mladík je sice největším teenagerem, ovšem na světě existuje ještě někdo větší. Turek Sultan Kosen dorostl až do výšky 251 cm, což je taková malá věž. Jak se žije s tak závratnou výškou? To se asi nedozvíme. Podívejme se alespoň na fotky chlapce.

Související články

Další články