Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podívejte se na dceru legendárního Romaria: Devatenáctiletá kráska je hvězdou sociálních sítí a JEJÍ FOTKY V BIKINÁCH VÁM VYRAZÍ DECH!

Romariovi se povedla fotbalová kariéra, ale i dcera.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 3 fotografie
Nejen kariéra, ale i dcera se mu podařila. Legendární Romario vychoval sexy krásku, kterou na sociálních sítích sleduje čím dál více lidí. Devatenáctiletá kočka už je skoro populárnější než její otec!

Danielle Favatto (19) je v našich končinách pravděpodobně neznámou dívkou, ovšem velmi brzy tomu tak být nemusí. Dcera legendárního Romaria (50) totiž roste do krásy snad den ode dne. Na sociálních sítích je čím dál více oblíbená a je proč!

Danielle je velmi aktivní a přidává fotografie velmi často, a to ne ledajaké. Ukazuje na nich svoji luxusní postavu, a to především v bikinách, takže se opravdu není čemu divit, že začíná být pomalu slavnější, než kdy byl její otec.

Romario patřil v minulosti k nejlepší fotbalistům světa, oblékal dresy Barcelony nebo PSV Eindhoven, celkově vstřelil více než tisíckrát. V srdcích fanoušků tak díky svým úspěchům zůstane navždy, ovšem klidně brzy může získat další slávu díky své nádherné dceři!

Související články

Další články