Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Podívejte se na Čecha, kterého se bojí celá Evropa. V pátek vstoupí opět do klece!

Zdroj: Michal Beránek
Už se to blíží! Již tento pátek vstoupí do krvelačné klece Jiří "Deniska" Procházka. MMA rváč, který nezná prohru. Rváč, který je zárukou drsné podívané na nelítostný zápas.

Po delší odmlce se tento pátek ve středočeské Příbrami představí děsivý rohovník a neporažený šampión GCF Jiří Denisa Procházka Brněnský miláček publika je zvyklý zničit protivníka v prvním kole. Tentokrát má šanci rozcupovat v zápasu večera Litevce Rokasee Stambrauskase. Ještě nikdo na domácí scéně nedokázal najít recept na jeho smrtící naskočené koleno, které láme kosti, proto se čeká velké tornádo.

V krvavé kleci se však neutká o vítězství jen Procházka O pás organizace GCF si to rozdá znojemský rodák Rudolf Kříž, který během dvou let odešel se sklopenou hlavou pouze jednou, a za loňský rok dosud neporažený Tomáš Penz. Vítěze tohoto duelu čeká samotné zlo Karlos „Terminátor“ Vémola, který jako první Čech ochutnal bolest protivníků z legendární zámořské soutěže UFC. „Mám hlad, rok jsem nezápasil a pro titul si přijdu,“ vzkazuje dvojici „T-Vémola“.

Ale pozor, i v MMA je „krev a mlíko“. Na Back in the Fight budou bojovat dvě dámy, které byste nechtěli mít doma ani v kleci. Domácí Lucie Pudilová vyzve v mezinárodním zápase Litevku Stoliarenkovou.

Jenže něžným pohlavím výjimečnost této události nekončí! V příbramské kleci nastoupí nejstarší zápasník celé organizace GCF. Bez dvou let padesátiletý Ladislav Erdélyi, který je současně i spoluorganizátorem večera, v generačním souboji vyzve o 23 let mladšího Daniela Šimka ze Slovenska. 48letý skoro „děda“ je doslova chodící reklamou na anatomii.

Chcete vidět velkého Procházku i vy? Soutěžte s námi o 4 vstupenky na GCF CHALENGE: Back in the Fight. Odpovězte správně na otázku, v jaké váze je šampión Jiří "Deniska" Procházka a správnou odpověď zašlete spolu s jménem, příjmení, adresou a tel. kontaktem na soutez@extra.cz

Nápovědu naleznete zde

Související články

Další články