Po delší odmlce se tento pátek ve středočeské Příbrami představí děsivý rohovník a neporažený šampión GCF Jiří Denisa Procházka. Brněnský miláček publika je zvyklý zničit protivníka v prvním kole. Tentokrát má šanci rozcupovat v zápasu večera Litevce Rokasee Stambrauskase. Ještě nikdo na domácí scéně nedokázal najít recept na jeho smrtící naskočené koleno, které láme kosti, proto se čeká velké tornádo.

V krvavé kleci se však neutká o vítězství jen Procházka. O pás organizace GCF si to rozdá znojemský rodák Rudolf Kříž, který během dvou let odešel se sklopenou hlavou pouze jednou, a za loňský rok dosud neporažený Tomáš Penz. Vítěze tohoto duelu čeká samotné zlo Karlos „Terminátor“ Vémola, který jako první Čech ochutnal bolest protivníků z legendární zámořské soutěže UFC. „Mám hlad, rok jsem nezápasil a pro titul si přijdu,“ vzkazuje dvojici „T-Vémola“.

Ale pozor, i v MMA je „krev a mlíko“. Na Back in the Fight budou bojovat dvě dámy, které byste nechtěli mít doma ani v kleci. Domácí Lucie Pudilová vyzve v mezinárodním zápase Litevku Stoliarenkovou.

Jenže něžným pohlavím výjimečnost této události nekončí! V příbramské kleci nastoupí nejstarší zápasník celé organizace GCF. Bez dvou let padesátiletý Ladislav Erdélyi, který je současně i spoluorgani­zátorem večera, v generačním souboji vyzve o 23 let mladšího Daniela Šimka ze Slovenska. 48letý skoro „děda“ je doslova chodící reklamou na anatomii.

Chcete vidět velkého Procházku i vy? Soutěžte s námi o 4 vstupenky na GCF CHALENGE: Back in the Fight. Odpovězte správně na otázku, v jaké váze je šampión Jiří „Deniska“ Procházka a správnou odpověď zašlete spolu s jménem, příjmení, adresou a tel. kontaktem na soutez@extra.cz Nápovědu naleznete zde.