Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se, kam si chodí užívat erotické hrátky hollywoodské celebrity

Exkluzivním erotickým klubem nepohrdnou ani hollywoodské hvězdy.
Zdroj: sntcm.com/showtime
+ Další 3 fotografie
Nový dokumentární seriál nás nechá nahlédnout do oblíbeného hollywoodského erotického klubu SNCTM. Tento VIP klub navštěvuje Gwyneth Paltrow a další hollywoodské celebrity.

Dokument nás seznámí se zakladatelem klubu Damonem Lawnerem a jeho týmem. Lawner pořádá akce v maskách, soukromá soaré a erotické třídy. Roční členství v klubu se pohybuje mezi 12 000 a 75 000 dolary.

Osmidílná provokativní série Naked SNCTM nás zavede do nejexkluzivnějšího erotického klubu v americkém Hollywoodu. Majitel pro Daily Mail potvrdil, že Gwyneth Paltrow na jeho akci dorazila se svým přítelem, producentem Glee Bradem Falchukem.

Klub má přísný dress code. Muži mohou vstupovat pouze v obleku s černou kravatou. Ženy ve večerních šatech nebo negližé. Všichni musí mít při vstupu masku. Klub je osvětlený červenou barvou a používání mobilních telefonů je přísně zakázáno.

Pokud jde muž na akci sám, zaplatí 1 850 dolarů. Přivede-li s sebou ženu, zaplatí 1 500 dolarů. Samotné ženy za akce platit nemusí. K žádosti o zúčastnění na akci jsou však vyžadovány jejich zcela nahé fotografie.

V klubu není nouze o BDSM hrátky a další necudnosti všeho druhu. Máte-li slabost pro orgie, roubíky, burlesky a lidi v maskách, nenechte si tento dokument ujít na stanici Showtime.

Související články

Další články