Dokument nás seznámí se zakladatelem klubu Damonem Lawnerem a jeho týmem. Lawner pořádá akce v maskách, soukromá soaré a erotické třídy. Roční členství v klubu se pohybuje mezi 12 000 a 75 000 dolary.

Osmidílná provokativní série Naked SNCTM nás zavede do nejexkluzivnějšího erotického klubu v americkém Hollywoodu. Majitel pro Daily Mail potvrdil, že Gwyneth Paltrow na jeho akci dorazila se svým přítelem, producentem Glee Bradem Falchukem.

Klub má přísný dress code. Muži mohou vstupovat pouze v obleku s černou kravatou. Ženy ve večerních šatech nebo negližé. Všichni musí mít při vstupu masku. Klub je osvětlený červenou barvou a používání mobilních telefonů je přísně zakázáno.

Pokud jde muž na akci sám, zaplatí 1 850 dolarů. Přivede-li s sebou ženu, zaplatí 1 500 dolarů. Samotné ženy za akce platit nemusí. K žádosti o zúčastnění na akci jsou však vyžadovány jejich zcela nahé fotografie.

V klubu není nouze o BDSM hrátky a další necudnosti všeho druhu. Máte-li slabost pro orgie, roubíky, burlesky a lidi v maskách, nenechte si tento dokument ujít na stanici Showtime.