Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Podívejte se jim na zoubek… Co mají společného Matěj Ruppert a Verunka Kopřivová?

Matěj Ruppert má krásnou díru mezi zuby… Veronika k nim nemá daleko.
+ Dalších 25 fotografií
Mohlo by se zdát, že jde o sestru a bratra, ale realita je zcela jiná. Porotce a hudebník Matěj Ruppert a modelka a bývalá tanečnice od tyče Veronika Kopřivová mají k sobě blíž, i když spolu prakticky nemají nic společného. Když se pozorně zadíváte na jejich moc hezké zuby, tak s lehkou nadsázkou mají mezi nimi díry jako po bombardování Hirošimy.

Oba jsou talentovaní lidé, Matěj nejspíš o kousek více, a také jsou to krásní lidé. Jen drobné rozestupy v jejich chrupu jim celkový dojem dokonalosti malinko kazí. U Matěje jsme si na jeho přední zubní rozestup, kam by v klidu zaparkoval i plně vybavený tank, zvykli, ovšem u Verunky ještě ne. Málokdy totiž otevře svá ústa, že jí její vybělené zuby jsou vidět v celé své kráse. Ovšem mezírky tam jsou a je to nezpochybnitelné.

Pochopitelně ani mezírky nic nemění na tom, že jde o úspěšné lidi. Matěj zejména coby hudebník, Verunka Kopřivová jako lovkyně hokejistů a také modelka. A když se k jejich zubním nedokonalostem člověk postaví pozitivně, nakonec je to celkem i sexy. Občas se najdou kritici, kteří třeba Matěje posílají k zubnímu specialistovi, aby si svůj kráter nechal spravit, jenže Matěj je svůj a to z něj dělá osobnost velkého formátu.

Najdou se ale i známé tváře, které si zuby nechaly vylepšit. Ať už jde o Pal'a Haberu či Jiřího Krampola, jisté je jedno – zuby dělají člověka.

Mohlo by vás zajímat

Další články