Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak často průměrný uživatel používá Instagram! Jste na něm závislí?

Také si přijdete závislí na sociálních sítích?
Už jste se někdy přistihli, že čučíte do Instagramu a najednou je hodina v čudu? Nejste jediní! K ročnímu výročí Instastories uveřejnil Instagram, jaká je průměrná doba, za jakou uživatelé kontrolují Instagram. Sami si pak můžete spočítat, jestli už patříte mezi závisláky, nebo jste na tom ještě dobře.

Průměrný uživatel pod 25 let zkontroluje svůj Instagram jednou za 32 minut. Uživatelé nad 25 let pak zhruba jednou za 24 minut. Přijde vám, že je to moc, nebo naopak málo?

Jak dlouhou dobu sjížděním Instagramu ovšem průměrný uživatel stráví, už nám ovšem nikdo neřekne. Sami si však pravděpodobně umíte sáhnout do svědomí a vzpomenout si, kolik času na Instagramu denně strávíte a hlavně na jak dlouho se na něm dokážete zaseknout.

Fenomén Instagramu se za poslední rok díky Instastories ještě rozšířil. Aplikace inspirovaná Snapchatem dovedla Instáč téměř k dokonalosti a samotný Snapchat pak absolutně zabila. Lidé prahnou po tom sledovat a být sledováni a stávají se často až posedlými po tom mít tisíce sledujících.

Pokud to s Instagramem totiž dobře umíte, může se vám to pěkně vyplatit. Uživatelé s největšími počty sledujících jsou totiž často oslovováni firmami, které jim potom platí za sdílení jejich produktů.

Související články

Další články