Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Podívejte se, co všechno dokážou tyto japonské obživlé nafukovací panny! Zvládla by tohle vaše manželka?

Japonci si zase trochu zacvičili se svou velkou zálibou, a to s umělými ženami. Snad nikde jinde na světě nemají tyto gumové postavy s účelem sexuálního uspokojení tak širokou škálu všech možných využití jako u našich asijských kamarádů.

Co všechno lze s takovou přítelkyní dělat, tedy kromě kouření, fistingu, samotného styku, povídání a vláčení za vlasy po zemi, už nám Japonci názorně ukazují ve svém svérázném videu. Nafukovací přítelkyně má totiž ještě mnoho dalších schopností – umí sedět, dělat společnost, honit, mávat a pózovat s vámi na fotkách, abyste nevypadali osamělí.

Dokonce je známa úchylka, kdy člověk upřednostňuje gumovou pannu před normální přítelkyní. Tomu se tady v redakci eXtra.cz sice příliš nedivíme, ale zase, na druhou stranu, není přece jen lepší žena, která vám bude občas oponovat, než nemluvná krasavice, kterou si musíte sami složitě naštelovat a upravit před každým aktem?

Související články

Další články