Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Podívejte, jak teď žije tragédka Maruš (34) z Výměny: FOTKY z nového domku!

+ Dalších 43 fotografií
Exkluzivně
Ukázat celému Česku, jak se to nemá dělat, chce málokdo. Maruš (34) do toho šla dobrovolně, ve Výměně manželek se totálně odkopala. Předvedla se jako špatná máma a mizerná hospodyně. Tomu teď má být ale konec. Kněžku připálené cibule si po natočení reality show její přítel Marian (31) vzal a přestěhovali se do rodinného domku. A Maruš šla prý do sebe!

Svatba, nový dům a nová Maruš (34)? Zdá se, že nejneschopnější účastnice Výměny manželek šla do sebe. Jak je patrné z fotek jejího hnízdečka lásky s manželem Marianem (31), maká a je to znát.

Vždyť také bylo na čase. Vyučená kuchařka v reality show předvedla, že neumí ani číst, natož vařit nebo uklízet. Do vývrtky z ní šel náhradní manžel Dušan (38) i jeho dcera Laura (13), které nepochopitelně zakázala používat mobilní telefon.

I když rozhodně ne snadno, dá se nad tím vším přimhouřit oko. Co ale nerozdýchala ani druhá účastnice Petra (43), byly fyzické tresty na dětech. Maruš se podle manželových slov nezdráhá mlátit syna vařečkou.

Kdyby pověsila na hřebík i domácí násilí, stala by se z ní vcelku normální žena, které by si mohl Marian vážit.

Mohlo by vás zajímat

Další články