Zdeněk Podhůrský (54) nenechává v Karlových Varech nikoho na pochybách, že jeho pověst slušňáka, galeristy a vůbec umělecky založeného, čistého člověka jej neprovází jen tak náhodou.

Ano, je to sice trochu večírková vyžírka, ale jako jediná celebrita ve Varech chodí na filmy a jak může, bojuje proti bezpráví a zlu. Tak jako včera na promítání v jednom z kinosálů.

Jen na jednu z fanynek filmu u vchodu při šacování ochrankou prasklo, že podvádí nezadané chlapce na kolonádě tím, že si uměle zvětšuje prsa na dvojnásobnou velikost (v Karlových Varech jsou vyhláškou městské rady push-up effect podprsenky zakázány, protože podle vedení radnice se jedná o klamání spotřebitele), už byl na místě Podhůrský, aby okamžitě náhodně přítomným novinářům ukázal, že on se mezi podvodnice nepočítá a zásadně prezentuje svá prsa taková, jak mu je Bůh nebo plastický chirurg nadělil.

Více takových čestných lidí, kteří neklamou potenciální sexuální partnery u baru iluzí bujného poprsí, aby pak, když dojde na věc, došlo na pořádné rozpaky.

Tleskáme Zdeňkovi a snad to bude pro Ewu Farnou a další podvodnice důvod k zamyšlení!