Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podezření na koronavirus: Nechám si udělat testy, slibuje Borhyová

Podezření na koronavirus: Nechám si udělat testy, slibuje Borhyová
Zdroj: archiv Lucie Borhyové
+ Dalších 6 fotografií
Protilátky
Našli se tací, kteří si myslí, že prodělali něco, co bylo podobné novému koronaviru, který sužuje celou planetu. To si pravděpodobně myslí i česká moderátorka Novy Lucie Borhyová (42), která ještě před vyhlášením nouzového stavu trápily těžké zdravotní obtíže. Byly prý velmi podobné příznakům Covid-19...

Když člověk onemocní, známé chřipky a nachlazení dokáže překonat většinou během pár dnů. To, co potkalo některé Čechy ještě před vypuknutím pandemie koronaviru tak úplně nepřipomínalo dobře známou sezónní chřipku, ale něco o dost silnějšího.

Zdravotní stav

I Lucie Borhyová, jedna z nejkrásnějších českých moderátorek, si pravděpodobně prošla nemocí, kterou nezavinily výkyvy teplot a slabé ponožky. Její zdravotní stav byl před vypuknutím epidemie v Česku o dost horší. "Skončila jsem xkrát během krátké doby na pohotovosti, měla jsem vysoké horečky, velké bolesti na hrudi a silný kašel," uvedla Lucie pro Aha! a dodala, že nemohla skoro dýchat.

Půjde na testy

"Testy na koronavirus mi tehdy nikdo nedělal, to se u nás ještě žádný případ neobjevil," pokračovala moderátorka TV Nova. "Až se situace uklidní, nechám si zjistit, zda už náhodou nemám v těle protilátky," slíbila Borhyová.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy