Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Krásnou Marii znásilnil a zabil Afgánec: Vydával se za teenagera, ale souzen bude jako dospělý!

Zdroj: profimedia.cz
V říjnu minulého roku mělo dojít ke znásilnění a zavraždění devatenáctileté studentky ve Freiburgu na jihozápadě země. Afgánec, který je z tohoto činu obviněn, bude souzen jako dospělý. Podle německé prokuratury lékařská prohlídka neomylně ukázala, že muž je mnohem starší, než uvedl ve své žádosti o azyl.

Sedm týdnů po vraždě krásné Marie Ladenburger zadržela policie Afgánce Husajna K. Jakmile byl mladík zadržen, okamžitě policii sdělil, že je mu sedmnáct let. Policie s ním tak zacházela jako s nezletilým jedincem.

Vražda nádherné studentky medicíny otřásla nejen univerzitním městem Freiburg, ale také širokou veřejností. Freiburský státní zástupce Michael Mächtel sdělil, že jeho úřad obdržel důležité lékařské materiály, které jasně dokazují, že podezřelému Afgánci je minimálně dvaadvacet let

Díky těmto informacím bude souzen jako dospělý a hrozí mu tak v případě odsouzení až doživotní trest. Kdyby byl ovšem souzen jako mladistvý, dostal by maximálně patnáct let vězení.

Afgánec je obviněn z toho, že znásilnil a zavraždil minulý rok v říjnu studentku medicíny, když se vracela z večírku na kole domů. Její tělo bylo nalezeno v korytě řeky Dreisam

Související články

Další články