Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podezřelé hihňání u gynekoložky: Kate Middleton porodí další princátko co nevidět!

Kate Middleton už se těší na třetího potomka. Proč se potutelně
usmívala?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
Třetí těhotenství Kate Middleton (36) už se chýlí ke konci. Všichni vášnivě spekulují, zda přijde na svět další princeznička, anebo to bude princ. Vévodkyně z Cambridge se v úterý vypravila ke své londýnské gynekoložce. Odcházela se spokojeným úsměvem a kytičkou. Vše jde tedy zřejmě tak, jak má.

Kate Middleton (36) a princ William (35) oznámili, že čekají třetího potomka, už minulý rok. Vévodkyně Cambridge září štěstím a zdá se, že tentokrát její těhotenství neprovázejí zdravotní komplikace, jako když čekala prince George a princeznu Charlotte.

Kate v úterý odcházela od své renomované londýnské gynekoložky s uvolněným úsměvem. Dokonce si z ordinace odnesla kytičku. Hladila si stále ještě rostoucí bříško a vypadala, že se na třetí dítě nesmírně těší.

Vévodkyně z Cambridge je v sedmém měsíci a porodit by měla v průběhu dubna. Znamená to, že svatbu prince Harryho a krásné Meghan Markle tak stihne i jejich třetí neteř nebo synovec.

Související články

Další články