Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podezřelé bříško Dary Rolins: Zpěvačka vysvětlila, jak je to s jejím údajným těhotenstvím

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 13 fotografií
spekulace
Bystrým očím fanoušků Dary Rolins (46) neuniklo vystouplé bříško, které měla na jedné z posledních fotek. Ačkoliv se před dvěma lety rozešla s Rytmusem (42) a partnera od té doby nepředstavila, několikrát zopakovala, že samotou netrpí. Kolo spekulací o těhotenství se tak okamžitě roztočilo, takže Dara musela říct pravdu!

Daře Rolins (46) bouchly saze! Fotka s vypouklým bříškem sice z jejího Instagramu už zmizela, ještě předtím se ale zpěvačka ke spekulacím o miminku stihla vyjádřit. A přestože je jindy sladká jako med, tentokrát bylo znát, že i Dara si stanovila hranice toho, co už je příliš.

„Co je komu k–va do toho, co má a dělá ten druhý?! Dejte už pokoj a neřešte,“ začala zostra zpěvačka, která vzápětí domněnky nekompromisně zadupala do země. „Břicho mám akorát vyvalené, žádné dítě. Mám tři kila nahoře, takže mám na některých fotkách ještě i naducané tváře,“ nenechala Dara prostor pro žádné další fanouškovské teorie. Na její slova upozornil web blesk.cz.

Dara se před dvěma lety za velkého humbuku rozešla s Rytmusem (42) a žádného oficiálního partnera zatím nepředstavila. Tvrdila však, že sama není. Když k tomu připočteme, že se většinou chlubí postavičkou bez sebemenších vad, dotěrným otázkám příznivců se ani nelze divit.

Zpěvačka také minulý týden přiznala, proč nedorazila na poslední narozeniny Karla Gotta (†80), o němž vždy mluvila jako o svém hudebním otci.

Související články

Další články