Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Podezíráte ho z nevěry? Máme pro vás 5 důkazů, že vám skutečně zahnul!

Možná myslí na jinou?
Přijde vám, že se partner poslední dobou chová zvláštně a po příchodu domů z něj cítíte dámský parfém? Tak to je vám pravděpodobně nevěrný. Než ale začnete bojovat, je důležité si nashromáždit dostatek důkazů. Přinášíme vám tedy 5 signálů, které vám vaši domněnku potvrdí a dokáží, že jste měla celou dobu pravdu.

Nevěra, téma, které je probírané snad ze všech úhlů pohledu. Bohužel se z tak nechutné věci stal fenomén a v dnešní době se dá říct, že kdo nepodvádí, nežije. Pokud máte upřímný a věrný vztah, měli byste ho střežit jak oko v hlavě a hlavně o něj pečovat. V některých případech nevěra zachránila nejeden vztah, ovšem je nutné projít takovým peklem proto, abychom si uvědomili skutečné hodnoty lásky? Zde je 5 zaručených signálů, které prásknou, že vás váš partner podvádí. Co se získanými informacemi uděláte, je už jen a jen na vás.

  1. Jak je možné, že má přátele, o kterých nevíte? Začal se váš partner najednou scházet s lidmi, o kterých jste nikdy neslyšela, a pokládá je za své přátele? Na vašem místě bychom začali větřit! Mohou to být lidé, které ho pojí právě s jeho milenkou. Pokud vás s nimi nechce seznámit a mluví o nich jen minimálně, rozhodně bude někde problém.
  2. Bezdůvodně útočí Najednou mu začnou vadit otázky typu: Kde jsi byl? Co jsi dělal? S kým jsi tam byl? Proč jsi mě nevzal s sebou? Okamžitě zvedne hlas a začne se rozčilovat. Neustále vám bude opakovat, že mu nevěříte, a bude se snažit hodit vinu na vás. Perfektně platí přísloví „podle sebe soudím tebe“, a tak pokud mu vadí otázky dotazující se na jeho soukromí, můžete si být jistá, že před vámi něco tají. Minimálně v normálním fungujícím vztahu neexistuje tabu a nejsou věci, o kterých se nemluví.
  3. Řeší, jak vypadá Přestože mu bylo celé roky naprosto jedno, jaké má na sobě tričko, večer si s klidným svědomím nevyčistil zuby a šel spát a trenky měnil maximálně dvakrát do týdne, najednou je vše jinak. Urguje vás, abyste víc prala, ráno nezapomíná na vlasový styling, a dokonce dbá na složení a obsah své stravy? Dámy, nechceme vás děsit, ale nová žena je na obzoru a vy byste měly začít bojovat o to, co je vaše.
  4. Bez telefonu ani ránu Klasický nevěrník si neustále hlídá telefon. Není schopen si dojít v klidu na záchod, aniž by měl telefon v ruce. Pokud nikdy předtím na telefon ani nesáhl a najednou ho má téměř přirostlý k ruce a pod neustálým dohledem, není asi něco v pořádku, nemyslíte?
  5. Potřebuje soukromí Mívali jste upřímný vztah a najednou při každém telefonátu odchází do vedlejší místnosti, chodí sám se psem nebo dokonce náhle a často odchází z domova? Své časté vycházky a zpoždění není schopný objasnit a intenzita tohoto chování se neustále zvyšuje. Bohužel jste přestala pro partnera momentálně existovat, a pokud chcete vztah udržet, měla byste vymyslet plán.

Související články

Další články