Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Outsider a Insider: Máme tu první rozchod a záhadu slunečních brýlí Kozuba! Vary jsou čím dál bizarnější

+ Další 4 fotografie

Někoho to překvapilo, nás ne. Monika Bagárová přijela do Karlových Varů a oznámila, že s Makhmudem Muradovem už netvoří pár. To bylo asi všechno z toho zajímavého, co se v Karlových Varech v neděli stalo. Zato v Praze je zábava. Agáta se vrátila z dovolené a hned vyrazila s Jaromírem Soukupem na šlapadla. Nejen to jsme řešili v pátém dílu podcastu Outsider a Insider.

Karolína se sice vyspala, zato na kolonádě chytla rýmu. I proto dneska nebyla nejvtipnější. To ale rozhodně neznamená, že jsme neprobrali vše, co se včera v Karlových Varech odehrálo. Ačkoli toho moc nebylo. Akce se konaly, ale nic, co bychom neznali z Prahy.

(Ne)čekaný rozchod

Velkým osvěžením byl příjezd Moniky Bagárové, která pro Super během rozhovoru přiznala, že se s Makhmudem Muradovem definitivně rozešli. Kdo jejich vztah sledoval, toho to nepřekvapilo. Ale kdyby o tom sama nezačala mluvit, z jejího chování by si toho nikdo nevšiml. Rozdávala totiž úsměvy na všechny strany.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Agáta na šlapadlech

Zatímco ve Varech se oznamoval rozchod, v Praze se hrdličkuje. Agáta se vrátila ze Španělska a došlo k velkému shledání s Jaromírem Soukupem. A ten se projevil jako velký romantik. Veřejně jí vyznal lásku. Neinspiroval se ale žádnou básní, nýbrž strohým popisem z Wikipedie, co je to šlapadlo. Prostě romantika Jaromíra Soukupa.

I další díl Outsidera a Insidera je plný super postřehů. Tak si ho pojďte pustit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy