Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Podcast Outsider a Insider: První rozchod, černé brýle a proč je v Praze větší zábava

+ Další 4 fotografie
Podcast

Někoho to překvapilo, nás ne. Monika Bagárová přijela do Karlových Varů a oznámila, že s Makhmudem Muradovem už netvoří pár. To bylo asi všechno z toho zajímavého, co se v Karlových Varech v neděli stalo. Zato v Praze je zábava. Agáta se vrátila z dovolené a hned vyrazila s Jaromírem Soukupem na šlapadla. Nejen to jsme řešili v pátém dílu podcastu Outsider a Insider. 

Karolína se sice vyspala, zato na kolonádě chytla rýmu. I proto dneska nebyla nejvtipnější. To ale rozhodně neznamená, že jsme neprobrali vše, co se včera v Karlových Varech odehrálo. Ačkoli toho moc nebylo. Akce se konaly, ale nic, co bychom neznali z Prahy.

(Ne)čekaný rozchod

Velkým osvěžením byl příjezd Moniky Bagárové, která pro Super během rozhovoru přiznala, že se s Makhmudem Muradovem definitivně rozešli. Kdo jejich vztah sledoval, toho to nepřekvapilo. Ale kdyby o tom sama nezačala mluvit, z jejího chování by si toho nikdo nevšiml. Rozdávala totiž úsměvy na všechny strany.

Agáta na šlapadlech

Zatímco ve Varech se oznamoval rozchod, v Praze se hrdličkuje. Agáta se vrátila ze Španělska a došlo k velkému shledání s Jaromírem Soukupem. A ten se projevil jako velký romantik. Veřejně jí vyznal lásku. Neinspiroval se ale žádnou básní, nýbrž strohým popisem z Wikipedie, co je to šlapadlo. Prostě romantika Jaromíra Soukupa.

I další díl Outsidera a Insidera je plný super postřehů. Tak si ho pojďte pustit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy