Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Outsider a Insider z Varů: Co nosí Jordan Haj pod sukní? Měl ponožky, víc jsme to raději nezkoumali

+ Další 4 fotografie

Karlovy Vary nejsou jenom o pozlátku, které je vidět na červeném koberci, má ale i své temné stránky. A to nemyslíme kocovinu, která celou sobotu trápila Karolínu, ale davy pobudů, kteří na festival jezdí se opíjet, dělat bordel a mnohdy jsou tak dotěrní, že si nezaslouží nic jiného než loket. A právě s jedním takovým se naše Kája v sobotu večer potkala. A ne, nebyl to Jordan Haj v sukni, na kterého zase narazil Karen před Puppem, kde stepoval s kabelkou zavěšenou na rameni. Pojďte si poslechnout další díl podcastu Outsider a Insider. 

V pátek svým outfitem šokovala Radka Třeštíková, která si zahajovací ceremoniál spletla s plážovou party někde v Chorvatsku, v neděli už asi nikoho nepřekvapil Jordan Haj, který do lázeňského ruchu vyrazil v sukni a kabelkou přes rameno.

K jeho smůle ho ale zastínil příjezd ještě nedávno supertajného páru, který tvoří Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý. A ti by mohli dneska všem novinářům poděkovat. Kdybychom se v jejich vztahu nešťourali, dneska by nemohli zářit na karlovarské kolonádě.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Temná strana festivalu

Tohle je ale pozlátko, které je vidět, zákulisí festivalu je mnohem temnější a špinavější. A to především ve večerních hodinách, kdy by se žádná dívka, mnohdy ani chlapec, neměla po kolonádě procházet bez doprovodu. O tom se v sobotu večer přesvědčila naše Kája, která se na hotel vracela z koncertu Lucie. Ale jelikož je to ostřílená Pražanda, jeden dobře mířený loket vše vyřešil. Příště jí ale pro jistotu zaplatíme taxíka.

Pojďte si poslechnout další díl našeho podcastu Outsider a Insider, ve kterém si opravdu nebereme servítky a říkáme věci opravdu tak, jak jsou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy