Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podařilo se konečně vyfotit yettiho? V lese se objevila tahle tajemná chlupatá bytost!

Video bylo pořízeno v americkém Utahu. Jeho tvůrce si myslí, že natočil legendárního Big Foota, americkou obdobu yettiho. Nejdřív nahrávku nechtěl nikomu moc ukazovat. Prý by ho ostatní považovali za blázna. Pak video přeci jenom nahrál na internet a strhla se debata.

Záběry jsou z Paysonova kaňonu v americkém státě Utah. Fotograf stojí u břehu říčky a natáčí tekoucí vodu. Pak slyší šum z lesa a otáčí kameru. V záběru se objevuje chlupatá bytost, prý Big Foot, který je něco jako yetti.

Jenomže opičák spíš vypadá jako muž v gorilím kostýmu, který se ztratil cestou z večírku. Nebo někdo, kdo prohrál sázku a musel chodit po lese v kožichu. Bytost kráčí po lese dost vratkým krokem. Někdo, kdo žije v přírodě celý život, by měl větší sebejistotu. Zvíře by cítilo fotografa na sto honů a hned uteklo.

Muž, který všechno natočil, se ale dušuje, že nic nepřipravil, a opravdu se mu najednou v záběru zjevil samotný Big Foot.

Podívejte se na video a udělejte si obrázek sami. Možná je to opravdu tajemná bytost hledaná desetiletí a tohle video je objev roku!

Související články

Další články