Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pod vlivem drog? Nebo psychická porucha? Češi se přou, co se děje s Janou Kirschner

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 28 fotografií
The Voice
Slovenskou zpěvačku Janu Kirschner (40) široké publikum znalo díky spolupráci s Jarkem Nohavicou (65) a nádherné písni První noc v novém bytě. Nyní diva vtrhla na obrazovky jako hvězda show The Voice. Každou neděli ji vídáme v roli porotkyně. A české publikum je z jejího chování dost v šoku. Je afektovaná? Je závislá na alkoholu? Má psychickou poruchu? To jsou nejčastější dotazy, které fanoušci The Voice na Janu směřují.

Čtyřicetiletá umělkyně Jana Kirschner zpívat umí, to se jí musí nechat. Album V cudzom meste je odborníky považováno za hudební skvost. Je označována za první dámu slovenského popu a mnozí ji dokonce srovnávají s fenomenální Marikou Gombitovou.

Jenže nyní se Jana Kirschner představuje v roli porotkyně show The Voice a publikum nad jejím chováním kroutí nechápavě hlavou. Jana se stylizuje do role jakéhosi přemotivovaného diblíka, který chce za každou cenu „dělat srandu“ a být vidět. Exhibici ega ale fanoušci hudební soutěže nesou s nevolí. Na Kirschnerovou se snáší drsná kritika.

Nabízí se tady srovnání s Ivou Pazderkovou. Ta byla při účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas také kritizována. Fanoušci Tváře Ivě vyčítali afektovanost a sklony k hysterickému chování. Vedení TV Nova pak Ivě poskytlo zpětnou vazbu, tak se uklidnila a diváci jí zase začali tleskat.

Kritické zrcadlo potřebuje nastavit také Jana. Zatím v roli porotkyně tápe. The Voice je v první řadě show o mladých talentech, Jana musí pochopit, že tady není prostor k tomu, aby masírovala své jáství. Pak se nemůže divit, že působí trapně. Snaží se soutěžícím krást pozornost, ale dělá to hloupě. Takové nedospělé chování u čtyřicetileté ženy je dost nečekané. Vždyť Jana Kirschner je pojem a stojí za ní kvalitní práce. Takhle se shazovat v očích televizních diváků, to opravdu nemá zapotřebí.

„Jana byla pod vlivem? Vyvádí, jako by si něco šlehla. Styděla jsem se za ni,“ píše jedna z divaček.

„Dojezdy pro hvězdy. Jana se snaží být IN, ale ani trošku to nezvládá,“ píše paní Zuzana.

„Já mám Hlas celkem ráda. Ale to chování Kirschner? To se nedá. Celé její chování mi přijde, jako by byla na kokainu a nebo ještě na něčem tvrdším. Na to se opravdu nedá koukat,“ píše další fanynka.

„Jsem jediná, kdo si myslí, že Kirschner je zfetovaná? Toto není normální,“ doplňuje paní Pavla.

A tak bychom mohli pokračovat. V podstatě 99 procent diváků se ptá, zda je Kirschner duševně chorá, nebo nafrčená. A je to škoda. Když se podíváme, jaký umírněný a profesionální výkon předvádí další porotci, je nám z toho smutno. Rapper Kali se chová jako odborník. Pepa Vojtek trpělivě naslouchá… A Jana? Ta v první řadě musí sama sebe zklidnit. Pak by to mohlo být dobré.

Související články

Další články