Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pod sutinami mostu zahynuli snoubenci na líbánkách i celé rodiny: 4 nejsmutnější příběhy z italského Janova

Tragédie má už 42 obětí.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 11 fotografií
Katastrofa, která se stala včera v italském Janově snad nemá obdoby. Dálniční most, který se propadl za plného provozu zabil desítky lidí a zraněných je nepočítaně. Pod sutinami zahynuly celé rodiny, nebo snoubenci, kteří spolu chtěli strávit pár hezkých chvil. Přinášíme vám 4 příběhy, které vám vhrnou slzy do očí.

Podle posledních zpráv pod sutinami mostu, který se za plného provozu propadl v italském Janově, zemřelo 42 lidí. Jedni z tragicky zesnulých byli i snoubenci Marta Danisi (29) a Alberto Fanfani (32). Ona pracovala jako zdravotní sestřička a on byl anesteziolog. V květnu 2019 plánovali svatbu, které se už ale nikdy nedočkají. V době neštěstí se zrovna vraceli ze Sicílie domů, píše Daily Mail

Další z obětí je i Elisa Bozz (34), která se přestala ozývat svým přátelům. Ti po ní na Facebooku vyhlásili pátrání v naději, že není po smrti. Posléze se dozvěděli onu hrůznou zprávu, že se jim Elisa už nikdy nevrátí. Na mostě jela v černém autě.

Pod troskami zahynuly i celé rodiny. Muž (44) jel se svojí manželkou Ersiliou Piccinino a synem Samuelem. Všichni se měli nalodit na trajekt plující na Sardinii. Nebohého synka našli jako prvního. Při vyprošťování chlapci volala jeho máma. Záchranáři totiž zaslechli zvonění mobilního telefonu. Při pohledu na obrazovku se jim jistě udělalo nevolno.

Stejnou cestu zamýšleli i tři mladí Francouzi. Nathan Gusman (20), Nemati Alizè Plaze (20) a Melissa Artus (22). Ani těm se nepodařilo cestu dokončit. Neštěstí zasáhlo do mnoha rodin i přátelství, která byla násilně přerušená smrtí, jež si nikdo z obětí nezasloužil.

Související články

Další články