Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pod průsvitné šatičky si nevzala SPODNÍ PRÁDLO: Poznáte, o jakou luxusní kočičku jde?

Poznáte, o jakou slavnou modelku jde?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Pohled na tohle tělíčko rozparádil nejenom všechny přítomné muže, ale snad i ženy. Slavná modelka přišla na filmový festival v Cannes v něčem, co snad ani šaty nebyly. Spíš přes sebe přehodila kus průstvitné látky, aby na červený koberec nedorazila pouze v kalhotkách. I tak ale předvedla své ženské zbraně v celé jejich kráse!

Pokud jste poznali Kendall Jenner (22), pak jste trefili hřebíček na hlavičku. Mladší ségra ministryně zadnicí Kim Kardashian (37) rozhodně nemá stud v popisu práce. S cudností si nikdy hlavu nelámala a my jí za to děkujeme!

Z široké plejády všech Kardashianek je totiž Kendall zdaleka nejkrásnější. Možná si sem tam nechá napustit rty botoxem, ale jinak do svého dokonalého těla nikdy řezat nenechala. Téměř vše je na ní přírodní a to se u modelky počítá. Taky proto patří ve světě modelingu k nejlépe placeným manekýnkám.

Letošní ročník filmového festivalu v Cannes je v plném proudu a světové hvězdy se předhánějí, kdo tam na sebe víc upozorní. A zatím jednoznačně vede Kendall. Na červený koberec totiž nakráčela v kusu průsvitné látky. A neměla podprsenku, takže tím pádem ukázala svá dokonalá ňadra!

Jen tak dál, Kendall! Klidně si takhle vyrážej do společnosti častěji.

Související články

Další články