Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Počtvrté TĚHOTNÁ Kate Middleton? Těmito náznaky se vévodkyně sama naprášila!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 50 fotografií
Volné šaty, žádný alkohol a nepříjemné ranní nevolnosti. Tím vším si prý opět prochází "továrna na děti" Kate Middleton (36), pouhý měsíc po porodu malého princátka Louise. Princ William (36) si dal tentokrát opravdu záležet, takhle rychle vévodkyně z Cambridge ještě nikdy neotěhotněla. Po úniku šťastné noviny z Kensingtonského paláce jsou tady další indicie!

Světem proletěla tento týden zpráva, že je Kate Middleton už počtvrté těhotná. K radostné novině jí už měla gratulovat i sama královna Alžběta II. (92) a dalšího potomka se nemůže dočkat ani princ William.

Řada lidí je přesvědčena o tom, že jde o pouhé fámy a vévodkyně z Cambridge zatím miminko nečeká. Jenomže jsou tady náznaky, které hovoří jasně. Takhle se Kate chovala v požehaném stavu úplně pokaždé!

„Vévodkyně opět nosí volné oblečení, přestala pít alkohol a dochucovat si jídlo kari – a to se zatím stalo pokaždé, když byla těhotná,“ prozradil neomylný zdroj amerického časopisu Life & Style.

Kate se prý navíc krmí levandulovými sušenkami, které pomáhají proti ranním nevolnostem. Těmi je vévodkyně proslulá, při každém z jejích prozatím tří těhotenství ji nesmírně potrápily. Nelze si také nevšimnou, že Kate v poslední době chybí skoro na každé královské akci. Nejspíš proto, že je jí nepřetržitě špatně.

Tak uvidíme, zda šťastnou zprávu potvrdí Kate a William. I když otázkou není, jestli vůbec, ale spíš kdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články