Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Počteníčko pro silné žaludky: 3 nejbizarnější případy moderního kanibalismu

Ačkoli historikové tvrdí, že kanibalismus k člověku patří od nepaměti, je tenhle druh stravovacích návyků momentálně lehce OUT. Přesto se v dnešní době vyskytují tací, kteří nedbají svých společenských rolí a slušného vychování a požírají lidské masíčko.

1. Australanka zabila svého exmanžela a naservírovala ho dětem k večeři (rok 2001)

Jo, Katherine Knight, to je hustá paní. Sedmatřicetkrát (!) bodla svého exmuže řeznickým nožem, napíchla jeho kůži na zádech na hák a zavěsila ho pěkně do obývacího pokoje. Usekla mu hlavu, ze které udělala vývar, a jeho hýždě naservírovala jeho dětem. S vařenou zeleninkou samozřejmě. Neděste se, policie vrazila do domu dřív, než se děti vrátily ze školy. Taťkovi na chuť prostě přijít nestihly.

2. Přátelská domluva o zabití a sežrání (rok 2000)

Němec Armin Miewes chtěl být kanibalem už jako malý. Prý si často představoval, jak napíchne kamaráda na jehlu od kebabu a bude ho pomalu odřezávat kousek po kousku. Trvalo mu 29 let, než si splnil svůj sen – tedy sníst člověka. Na internet si dal inzerát, ve kterém stálo: „Mladého, urostlého muže 18−30 na porážku.“ No budete se divit, ozval se jistý Bernd Brandes (43) z Berlína, který se sice Arminovi nevešel do požadované věkové kategorie, ale co už. Holt se bude déle kousat.

Takže tenhle Brandes, povoláním počítačový expert, prodal svoje auto, sepsal závěť a vzal si v práci volno. Odjel za Miewesem do Rotenburgu, aby mu Miewes uřízl penis a společně si pak na něm pochutnali. Taková byla dohoda.

A opravdu – Miewes mu ho ufikl a udělal ho na česneku na pánvičce. Po tom, co oba dojedli, vzal Miewes dvaceticentimetrový nůž a bodnul Brandese do hrudníku. No a pak už to šlo rychle. Rump steak, steaky, filety, šunčička, bůček… Prvním pokrmem, který z Brandese uvařil, byl stehenní steak na česneku a muškátovém víně se smaženými kroketami, růžičkovou kapustou (tfuj, kapusta) a zapíjel to cabernetem. „Chutnal jako vepřové,“ nechal se později slyšet kanibal.

Policisté poté našli knihu jeho vlastních receptů z lidského masa mezi sbírkou filmů od Walt Disney. Hihi.

3. Kuchař pomalu uvařil svou manželku (rok 2009)

Psalo se 18. 10. 2009, když se David Viens ošklivě pohádal se svou ženou Dawn. David se tehdy rozhodl, že bude nejlepší, když manželce zalepí pusu a sváže nohy. Manželku tak nechal do druhého dne. Jaké to bylo překvapení, když ji ráno našel mrtvou. A teď co s tělem…

David pracoval v jedné restauraci v Los Angeles, takže se vlastně vyloženě nabízelo ženu rozporcovat a uvařit. Holt nemoc z povolání. „Pomalu jsem ji vařil. Trvalo to asi čtyři dny,“ svěřil se kriminalistům povedený kuchaříček. Lebku odnesl na půdu domu své matky, rozvařené tělo vhodil do odpadu v restaurační kuchyni. Viens během vyšetřování ukončil svůj život skokem z útesu.

Související články

Další články