Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Pocta Stanislavě Lekešové (†63): Kolegové ze Sama doma jí věnují dojemnou vzpomínku

Pocta Stanislavě Lekešové (†63): Kolegové ze Sama doma jí věnují dojemnou vzpomínku
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
hlasatelka
Tři dny po Vánocích zasáhla Česko smutná zpráva. Ve věku 63 let zemřela hlasatelka a moderátorka Stanislava Lekešová. Diváci si ji oblíbili například v pořadu Sama doma, který dlouhá léta uváděla. Právě kolegové z tohoto pořadu se rozhodli vzdát zesnulé ikoně rozhlasu hold a první vysílání tohoto roku věnují vzpomínce na ni.

Celých 21 let byla Stanislava Lekešová moderátorkou oblíbeného ženského pořadu Sama doma. Za dlouhé roky, po které na tomto projektu pracovala, se stala jeho legendou a pro všechny kolegyně i kolegy, kteří s ní spolupracovali, šlo o obrovskou čest.

Štáb Sama doma se rozhodl Lekešové věnovat první vysílání v tomto roce a zavzpomínat tak na milovanou kolegyni, která prohrála boj se zákeřnou nemocí. „První vysílání v roce 2020 bude vzpomínkou na Stáňu Lekešovou. Zahájila první vysílání Sama doma v roce 1998 a jako zkušená moderátorka pomohla zvládnout tuto profesi dalším kolegyním, které se za více než dvacet let objevovaly po jejím boku,“ píše se na facebookových stránkách pořadu.

„Na všechny humorné okamžiky, které se Stáňou prožily před kamerou i v zákulisí, přijdou zavzpomínat Iva Kubelková a Radka Rosická, určitě veselou historku ze společné služby vzpomene i Alena Zárybnická, Olga Šípková nebo Lejla Abbasová. Ve studiu se sejdou i všechny současné moderátorky, Lucka, Jana s Martinou , Ester a Alena, a všichni si krátkými sestřihy připomeneme ty nejveselejší chvíle v Sama doma, kterými se Stáňa zapsala navždy do našich srdcí,“ dodali zástupci pořadu.

Ztráta milované osoby

Nejen pro diváky, ale i pro kolegyně zesnulé moderátorky bude přínosem i rozmluva o tom, jak se vyrovnat se smrtí. O tom si moderátorky promluví s PhDr. Ilonou Preslovou, která poradí, jak zvládnout emoce při ztrátě blízkého člověka a jak pozitivně nastartovat další životní etapu.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy