Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pocta Karlu Gottovi je vyprodaná: Lístky na vzpomínkový koncert zmizely během hodiny

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
o2 arena
Fanoušci dlouhou dobu prosili, aby Ivana Gottová (44) uspořádala vzpomínkový koncert, na němž zazní nejslavnější hity zesnulého Karla Gotta (✝80). Pocta Karlu Gottovi, jak vdova událost pojmenovala, fanoušky nadchla. Jen hodinu po spuštění prodeje lístků tak byla celá O2 arena vyprodána.

V sobotu byl spuštěn prodej lístků na koncert s názvem Pocta Karlu Gottovi. Ten Ivana Gottová (44) zorganizovala poté, co dlouhodobě naléhali Mistrovi fanoušci. Konat se bude 15. prosince, už teď je ale jasné, že pokud jste si nekoupili vstupenku do teď, už ji seženete jen velmi těžko.

Podle informací na prodejních portálech je o vzpomínkový koncert obrovský zájem. Karel Gott své fanoušky miloval a je vidět, že ani měsíce po jeho smrti fanoušci nepřestali milovat jeho. Do O2 areny se rozhodlo přijít zavzpomínat tolik lidí, že lístky zmizely jako pára nad hrncem.

Ceny lístků se podle sektorů pohybovaly od 990 korun do 2290 korun. Arena nabízí až 18 tisíc míst a už nyní je drtivá většina z nich obsazená. Zmizely i ty nejdražší lístky, ty fanoušky Gotta dostanou do sektorů, z nichž je nejlepší výhled a v nichž je nejlepší zvuk.

Přiživování

Na památce Karla Gotta se od jeho smrti podle samotné vdovy snažila přiživit spousta umělců. Ti byli požádáni o to, aby jméno Mistra při svých vystoupeních nezneužívali. Ivana se kvůli prosbám fanouškům i právě kvůli tomuto problému rozhodla, že vzpomínkový koncert uspořádá.

Související články

Další články