Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Počmáranec, nebo umělec? Rapper Yzomandias vzbuzuje v lidech rozporuplné pocity

+ Dalších 19 fotografií
tetování
Yzomandias (28), vlastním jménem Jakub Vlček a dřívějším uměleckým jménem Logic, je jedním z nejpotetovanějších rapperů Česka. Ačkoliv je jeho úspěch především mezi mladými lidmi obrovský, někteří tvrdí, že od poslechu jeho hudby může kdekoho odradit jeho zjev. Yzo, jak se rapperovi přezdívá, je totiž potetovaný od hlavy až k patě a jeho obličej zdobí velké množství kérek.

Slova jako pokora a rovnováha, nebo i ostnatý drát. Rapper Yzomandias momentálně platí nejen za jednoho z nejúspěšnějších, ale především za jednoho z nejpotetova­nějších rapperů v Česku. Zatímco jeho hudba mu vydělává slušné peníze, jeho vzhled se na sociálních sítích stává terčem kritiky, posměchu i nenávisti.

Yzomandias je velmi extravagantní osobností, díky čemuž je nepřehlédnutelný. To ho ale činí jak milovaným, tak nenáviděným. „Vypadáš jako feťák,“ píše se v komentářích u jeho snímku na Instagramu. Jeho fanoušci ale žádnému odpůrci nedají příliš prostoru k dalšímu vyjadřování.

Pro své příznivce je Yzomandias tím nejlepším umělcem široko daleko, také je to on, kdo posledních pár let udává trendy v českém rapu. Byli byste schopni přehlédnout jeho potetovaný obličej a jeho hudbu si poslechnout, nebo se vám naopak tetování přímo na tváři líbí? Na ozdoby tohoto rappera se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články