Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Počítám do tří a jednu ti fláknu: Ornella s Agátou popsaly své výchovné praktiky a fígle

Ornella Koktová a Agáta Hanychová popsaly výchovné metody: Počítám do tří a...
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Ornelly Koktové a Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
výchova

Zasloužilé matky Agáta Hanychová a Ornella Koktová se opět sešly u stolu při natáčení oblíbeného podcastu Agáta a Ornella show. Tentokrát se obě úspěšné influencerky hned od začátku nezaměřily na drby ze showbyznysu, ale na mateřství a slavné výchovné hlášky, které myslely, že na své ratolesti nikdy nepoužijí. 

Influencerky Agáta Hanychová a Ornella Koktová toho mají hodně společného. Obě se věnují svému byznysu, obě jsou trojnásobné maminky a obě se již mnoho let pohybují v rybníčku českého showbyznysu. Navíc jsou rády, když si pravidelně najdou chvilku a společně proberou pikantnosti ve svém podcastu Agáta a Ornella show.

Počítání do tří

Tentokrát se rozhodly zabrousit na pole mateřství, výchovných praktik a propraly hlášky svých maminek, jež nyní používají na své děti i ony samy. "Určitě nejsi jediná, která v pubertě protáčela oči natřikrát až do mozku s tím, že nikdy nevyslovíš ty hnusný, debilní věty našich matek a celkově rodičů," začala úvodem Ornella směrem ke své kamarádce.

Agáta přiznala, že používá větu své maminky Veroniky Žilkové, že jí všechno vrátí děti, až budou v pubertě. "Z Kryšpína se přes noc stal puberťák. Začal se vonět, odmítá nosit jakékoliv oblečení, všechno chtěl nakoupit nový a teda hodně to řeší. U nás před brankou pořád pískají nějaké holky, které nosí v zimě crop topy," vyjmenovala dění kolem svého nejstaršího potomka Hanychová.

Ornella Koktová zase prozradila, že ve výchově používá osvědčenou techniku počítání do tří. "Je to moje velice oblíbená věta, protože kolikrát už nemám na to počtvrté vysvětlovat, proč jdeme z auta, nebo proč odcházíme z obchodu, proč nebudeme kupovat tyhle bonbóny a tak dále," řekla se smíchem influencerka, která se nedávno vrátila z reality show Survivor. "Když to nefunguje, tak ještě přidávám hlášku dělej, nebo ti ji fláknu... neodolám," dodala.


Výhružky čertem

Obě matky se shodly na tom, že jsou to ony, kdo jsou v rodině těmi zlými policajty. "Někdy už jsou jako moc rozmazlený a už mají někdy až příliš komfortu," předeslala Ornella k hlášce, že peníze nerostou na stromech. "Je pravda, že já je učím, aby moje děti pochopily hodnotu peněz, a nutím je, aby si na něco třeba vydělaly. Když třeba Kryšpín chce něco za tři stovky, tak řeknu dobře, dám ti stovku na hodinu, ale musíš si to odmakat," řekla rázně Agáta.

Koktová prý dětem na výletech zbytečnosti nekupuje. "Maximálně tak nějaké magnetky, ale Quentin je skromný, ten vesměs nic nepotřebuje. No, já jsem v tomhle tvrdší než ty, takže jestli chceš, můžeš ke mně poslat Kryšpína na převýchovu," rýpla si Ornella do Agáty a naznačila jí, že není ve výchově až takový tvrďák.

Doporučený rozhovor s Ornellou Koktovou:

Následně překvapila Ornella Agátu, že používá na děti strašení čerty. "Vyhrožování čertem zní sice hrozně, ale za mě je to jeden z mála způsobů, jak ty děti zpacifikovat, protože já toho čerta aktivně používám," svěřila se influencerka. "Ne pořád, ale každý týden několikrát," dodala vážně s tím, že na její děti mnohdy nic jiného neplatí.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy