Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pochroumané zdraví, s nervy na dně: Pomeje prozradila, jak se dala vedle Petra zase dohromady

Andrea Pomeje prozradila, jak se dala vedle Petra zase dohromady
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, se souhlasem A. Pomeje, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
rozhovor

Dýdžejka Andrea Pomeje (33) v rozhovoru pro redakci eXtra.cz promluvila o sebevědomí a kritice po odchodu od zesnulého exmanžela Jiřího Pomeje (†54). Tlaku na její osobu bylo tolik, že ho neustála, ač ji ve finále velmi posílil. Dále nechala slovy nahlédnout i do vztahu s partnerem Petrem Plačkem. "Nikdy bych nebyla s mužem, který by na mě ukazoval moje chyby. S Petrem jsme se dostali do fáze absolutní harmonie."

Ač se to na první pohled nemusí zdát, tak ani půvabná dýdžejka Andrea Pomeje nepatřila vždy mezi osobnosti, které si z kritiky nedělají horkou hlavu. Zejména se na ni sesypala po odchodu od zesnulého exmanžela Jiřího Pomeje.

Ten tlak jsem neustála

"Měla jsem období, kdy bylo té kritiky až moc. Bylo toho opravdu hodně a brala jsem si vše osobně. A to zejména v období koronavirové krize a odchodu od Jirky. Ten tlak veřejnosti jsem neustála, ač se mohlo na první pohled zdát, že jo," řekla pro eXtra.cz s tím, že ji tohle období ale také velmi posílilo, nikdy přitom neřešila kritiku na svůj vzhled, naopak bojovala s tím, jak se cítí.

"Bylo mi hrozně. Je to ale skvělé zažít, člověk si totiž uvědomí, že vlastně vůbec nejde o nás. Nikdy jsem postavu úplně neřešila, vždycky jsem spíš řešila, jak se cítím. A vedle Jirky jsem se nikdy necítila jako člověk, který byl nějak mediálně viděný. Ta lupa byla vždy upnutá na něj," uvedla Andrea, která se začala brát vážně až právě po odchodu od Jiřího. "Začala jsem se brát vážně, prožila jsem si takovou osobní realizaci a byla jsem sama za sebe, což byla i právě ta doba těch kritik, která mě velmi posílila."

Nechci mít vedle sebe muže, který řeší mou postavu

Andrea Pomeje je nyní šťastně zadaná s Petrem Plačkem, se kterým našli dle svých slov ve vztahu opravdovou harmonii. "My jsme se potkali a dostali jsme se do fáze takové absolutní harmonie. Petr měl dříve svůj život velmi uzavřený mezi prací, fitkem a správnou životosprávou, což jsem třeba já absolutně neřešila, nezajímalo mě to. A až ve vztahu s ním jsem začala řešit i to moje zdraví, které jsem měla po odchodu od Jiřího hodně pochroumané."

Andrea také prozradila, že by nikdy nebyla vedle muže, který by jí její sebevědomí jakkoliv snižoval nebo její osobu kritizoval. "Vedle Petra jsem se nikdy necítila jakkoliv špatně. Nechci mít vedle sebe muže, který řeší mou postavu a neustále by mi na mně ukazoval moje chyby, kdyby mi třeba říkal, ať se sebou něco dělám, protože mám velký zadek," dodala s úsměvem Andrea.
Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy