Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pochlubil se svou rodinkou: Daniel Hůlka ukázal manželku Báru a sladkou dcerku

Zdroj: Showpix
+ Další 4 fotografie
Rodinka
Český zpěvák a příležitostný herec Daniel Hůlka (52) se pochlubil svou krásnou manželkou Barborou Klement Hůlkovou a malou dcerkou Rozárkou. Společně navštívili mělnický zámek, kde Hůlka vystupoval. No nejsou krásní?

Jednu manželku už měl, tanečnici Libuši Haraštovou, ale manželství jim moc dlouho nevydrželo. Vzali se v roce 2002 a hned po 2 letech společného žití se rozvedli. Nyní je ale zpěvák a herec opět šťastným manželem a navíc pyšným otcem.

Šťastná rodinka

Tento páreček se vzal v roce 2017 v Las Vegas. Poté se jim narodila dcera Rozárka. Vzhledem k tomu, že Hůlka hraje ve spoustě muzikálů, rodinu bere skoro na každé představení. I přesto, že je Daniel starší generace, celkem aktivně funguje na Instagramu a přidává jednu rodinnou fotografii za druhou. Pod příspěvkem s jeho milovanou dcerou píší fanoušci krásné komentáře. „Malá je kouzelná, moc Vám to sluší. Nádherná holčička,“ chválí.

Třeba jednou z Rozárky vyroste také jedna z uznávaných umělkyň a půjde ve stopách svého milujícího tatínka.

Související články

Další články