Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Počasí v Česku: Po neděli hrozí sníh, pak se podle předpovědi meteorologů výrazně oteplí

+ Další 3 fotografie
Počasí v ČR
Skončil deštivý víkend a meteorologové mají pro obyvatele České republiky dvě zprávy. Příští týden bude v Česku ve vyšších polohách prakticky po celou dobu hrozit sněžení. V týdnu od 14. října pak mají být teploty nad dlouhodobým průměrem a výrazně se oteplí.

V pondělí bude oblačno až polojasno. Místy vykoukne slunce. Vypadá to na hezký podzimní den. Nejnižší noční teploty +1 až –3 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C. Bude foukat slabý východní až severovýchodní ví­tr.

V úterý bude polojasno. Déšť se objeví jen ojediněle. Z rána se mohou na některých místech České republiky objevit mlhy. Nejnižší noční teploty +1 až –3 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Podobné počasí bude ve středu. Koncem týdne by teploty měly dále šplhat k 15 až 16 °C.

Měl by nás čekat opravdu hezký víkend. Polojasno, na severu zpočátku při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky. Postupně ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 8 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty budou atakovat hranici 21 °C.

Velmi pěkné dny nás budou čekat i v týdnu od 14. října. Počasí by mohlo připomínat tzv. babí léto. Teploty by se mohly dostat nad dlouhodobý průměr pro toto období. Navíc by podle meteorologů nemělo téměř vůbec pršet.

Mohlo by vás zajímat

Další články