Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Počasí se zatím neumoudří: Čekají nás další prudké změny teplot

Počasí se zatím neumoudří: Čekají nás další prudké změny teplot
Zdroj: Profimedia
Zdá se, že se zima pořád nechce vzdát a stále ukazuje svou sílu. Než nás definitivně opustí, zažijeme počasí jako na houpačce. Na jaké teploty se máme připravit?

Meteorologové vydali dokonce varování před povodněmi. Ty měly udeřit v okolí Šumavy, v podhůří Orlických a Jizerských hor a Krkonoš. Předpověď se však naštěstí nenaplnila.

Hladiny řek pod horami začaly v noci klesat, a tak si lidé mohli oddechnout.

Zatím nás ale i tak nečeká hezké a přívětivé počasí Bude si s námi hrát a dělat si, co chce. Podle výhledů meteorologů bude počasí pěkně nevyzpytatelné.

Následující týdny nás čeká srážkově nadprůměrné počasí. Konec zimy tak zdaleka není na pořadu dne Nejhorší situace má přijít na přelomu března a dubna, kdy začne sněžit a pak vydatně pršet.

Poslední týden v únoru bude, co se počasí týká, pořádně divoký. Teploty budou skákat nahoru a dolů

Dnes je nejteplejší den z celého týdne. Teploty by se měly vyšplhat až na 16 °C. V druhé polovině týdně se znatelně ochladí.

Oproti dnešku bude v úterý oblačno a zataženo. Očekávají se dešťové přeháňky. Od středy začnou teploty klesat až na 1 stupeň nad nulou. Pátek přinese polojasnou oblohu a denní teploty na nule. O víkendu se dočkáme maximálně šesti stupňů přes den.

Související články

Další články