Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Počasí se umoudřilo: Kruté mrazy končí, o víkendu je střídá parádní teplo!

Jaro je tu
Zdroj: Profimedia
Kruté mrazy, které nás sužovaly koncem února, ale i ještě počátkem března, pomalu končí. Poslední únorový týden jsem se dočkali až -20 °C. To nám ale o víkendu určitě nehrozí, jelikož se oteplí, a to rapidně. Péřovku a čepici už můžete určitě odložit.

Poslední dny v únoru jsme klepali kosu. Ničivé mrazy, při kterých teplota na některých místech klesla až k –20 °C, nás už trápit nebudou. Meteorologové slibují krásný víkend.

pátek se denní teplota vyšplhá na 6 až 10 °C. Noční teploty se budou pohybovat od +3 do –1 °C.

Víkend pak bude po únorových mrazech s nadsázkou řečeno na plavky,i když asi občas sprchne. V sobotu budou nejvyšší denní teploty šplhat až ke 13 °C. Má být oblačno až zataženo, zpočátku místy i polojasno. Během dne místy občasný déšť.

Neděle bude teplotně ještě vydatnější. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat od 12 do 16 °C. V noci pak bude chladněji, konkrétně od 4 do 0 °C. Jedinou vadou na kráse zůstává, že má být oblačno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností a ojediněle mrholení. Odpoledne přibývání oblačnosti a později večer déšť nebo přeháňky.

Související články

Další články