Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

POČASÍ O VÍKENDU: Babí léto je definitivně fuč, POŘÁDNĚ SE OCHLADÍ!

Zdroj: Profimedia.cz
Jak bude?
Plánovali jste na tento víkend procházku v kraťasech a v teniskách? Tak to vás musíme zklamat! V sobotu a v neděli bude totiž pěkná zima. Proto vám doporučujeme sáhnout spíše po teplejším oblečení. Například po vyhřáté bundě, možná bude třeba i šála!

V pátek bude podle ČHMÚ oblačno až polojasno, na severu a severozápadě ojediněle slabý déšť. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo nízká oblačnost a ojediněle mrholení. Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C, při déletrvající malé oblačnosti až 4 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 18 °C, na jižní Moravě až 20 °C, v 1000 m na horách kolem 10 °C. Slabý proměnlivý, během dne přechodně mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 5 m/s.

Horší to bude ale v sobotu, kdy nás čeká oblačno až zataženo, ojediněle slabý déšť a ráno ojediněle mlhy. Během odpoledne a večera částečné ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 13 až 17 °C, na severovýchodě kolem 12 °C. Mírný severní až severozápadní vítr 2 až 5 m/s.

A podobné počasí bude i v neděli. ČHMÚ opět hlásí oblačno až zataženo, na severu a severovýchodě ojediněle slabý déšť. Na jihozápadě a jihu polojasno a ojediněle mlhy. Během dne od jihozápadu ubývání oblačnosti na polojasno i na ostatním území. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, na jihozápadě a jihu při zmenšené oblačnosti až 0 °C. Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C, na severovýchodě kolem 10 °C. Mírný severní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Související články

Další články