Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

POČASÍ NA VÍKEND: Budeme se válet u bazénu a potit se, nebo vytáhneme deštníky?

Víkend bude příjemný, ale tropy nečekejte.
Zdroj: profimedia.cz
Počasí se poslední dobou hodně podobá tomu aprílovému. Jeden den jsou skoro tropy a druhý to venku vypadá jako na podzim. Víkend už je za dveřmi, a tak každého zajímá, jestli se počasí umoudří a užijeme si horký víkend.

Pokud se těšíte na tropy, tak vás zklameme. O víkendu bude sice pěkně a ani by nás neměly trápit bouřky, ale teploty nebudou atakovat tropickou třicítku. Bude ale příjemně, kolem 25 stupňů, a tak můžete vyrazit k vodě nebo na zahrádku s přáteli.

Zítra tedy v pátek, bude oblačno až zataženo, od západu můžeme očekávat přeháňky nebo bouřky. Tak nezapomeňte mít po ruce deštník. Déšť ale potrápí jen část republiky. Lépe na tom bude Morava a Slezsko, kde bude jasno až polojasno. V noci se teploty budou pohybovat od 17 do 21 stupňů, přes den v Čechách vyšplhají jen na 23, na Moravě a ve Slezsku až na 28. Takže si užijete krásný slunečný den.

V sobotu bude oblačno až polojasno, místy můžeme očekávat přeháňky. Noční teploty se budou pohybovat od 12 do 16 stupňů. Přes den ale žádné tropy nečekejte, teploty vyšplhají pouze na 24 stupňů. Na jihovýchodě až na 26. Takže si den u vody užijeme s klidným svědomím a možná nachytáme i nějaký bronz.

V neděli bude počasí skoro stejné jako v sobotu. Můžete čekat polojasno až oblačno. Noční teploty se vyšplhají jenom na 14 stupňů, přes den ale bude až 25 stupňů. Víkend si tedy užijeme se vším všudy.

Související články

Další články