Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

POČASÍ na CELÉ PRÁZDNINY: Vypadá to na skvělé léto! PŘEDPOVĚĎ NA TŘI MĚSÍCE

Známe počasí na celé léto.
Zdroj: Profimedia.cz/eXtra.cz
+ Další fotografie
Snad každý se pomalu ale jistě chystá na letní dovolenou. Ať už se jedná o luxusní pobyt u moře nebo na chatě u lesa, přejeme si pěkné počasí. Vyhlídky jsou až idylické, jelikož léto bude převážně slunné a ochlazovat se bude jen někdy. Sem tam nás zastihne bouřka, která v parnu víc než bodne. Společnost AccuWeather nyní přinesla předpověď počasí na červen, červenec a srpen.

Nechceme to zakřiknout, ale podle meteorologů nás čeká krásné léto, jako stvořené ke koupání. Sluníčka si, zdá se, užijeme do sytosti, tak snad si to počasí nerozmyslí a bude se chovat podle předpovědi.

ČERVEN

V červnu si užijeme sluníčka až až. Sem tam se objeví přeháňky, ale ne nijak často. Nejvyšší denní teploty nastanou hned první den v měsíci, a to 28 °C. Zároveň by nás měla zastihnout i zmíněná bouřka. Na konci měsíce se bude ochlazovat až na 20 °C a přeháňky ustoupí. Možná jen drobný ranní déšť.

Předpověď počasí na červen

ČERVENEC

Teploty budou opět vysoké, s tím rozdílem, že bude pršet častěji, což rozptýlí přílišné dusno. Přeháňky očekávejte první půlku měsíce. Nejvyšší denní teploty v měsíci pocítíme až 10. 7. (27 °C). Do té doby bude o něco chladněji, ale rozhodně ne zima.

SRPEN

Během srpna bude ale obecně parno. Bouřky ustanou, ale drobných přeháněk se nezbavíme. Zejména v první třetině měsíce očekávejte teploty až 29 °C. Na konci srpna už se začne pomalu ochlazovat. Teploty půjdou dolů ke 22 °C.

Související články

Další články