Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pobyt u moře jí změnil pohled na krizi: Agáta promluvila o rozvodu s Jakubem

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 47 fotografií
manželská krize
Říká se, že zásadní rozhodnutí se nemají dělat ve velkých emocích. A zřejmě tím se řídila Agáta, která po manželské krizi odcestovala do Izraele, kde si dopřála oddych od všech starostí. Teď promluvila pro eXtra.cz a už z hlasu bylo znát, že je jako vyměněná... Přitom ještě nedávno na svém Instagramu dávala najevo, že rozvod s manželem Jakubem Prachařem je jistou záležitostí.

Agáta si v Izraeli užívala parádního relaxu. Najala si trenéra na surfování, koupala se, užívala si tamní pohostinnosti a samozřejmě i svých nejbližších. A zřejmě si uvědomila, že rodina je nejvíc. Pohřbít manželství kvůli několika manželským nesrovnalostem by byla škoda.

"Izrael byl skvělý. Hrozně jsem si to užila. A o manželství už nic říkat nebudu," zcela klidným hlasem svěřila eXtra.cz Agáta, která se dotazu na rozvod zcela vyhnula. "Nic se neděje," řekla.

Přitom to byla právě Agáta, která o krachujícím manželství a Jakubově nevěře informovala před pár týdny na svém Instagramu. Jenže pobyt u moře a na slunci jí zřejmě prospěl. Teď to vypadá, že manželství je zachráněno a jak Agátě, tak Jakubovi prospělo, že si od sebe chvilku odpočinuli, aby zjistili, že ničit něco, co lze potom jen těžko znovu vrátit do původního stavu, by byla velká škoda.

Související články

Další články