Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pobřežní hlídka o čtvrt století později: Jak dnes vypadá 6 hlavních představitelů?

+ Další 3 fotografie

Čas nezastavíš. To platí i v případě hlavních protagonistů kultovního seriálu Pobřežní hlídka. Jak vypadají a co dělají dnes?

Tak Mič Bjůkenen se nejprve dal na pěveckou dráhu. Se singlem Hooked on a feeling chvíli bořil hitparády. A pak už David Hasselhoff (60) jen chlastal, mlátil svou ženu, chlastal, porotcoval v americké talentové soutěži a… chlastal. Internet je plný veselých snímků a videí z jeho mejdanů. Z amerického Mirka Dušína je rebel!

Pamelu Anderson (46) neboli Sídjžej Párkerovou seriál vystřelil do hvězdných výšin. Popularitu tahle holčina přiživovala nahými snímky a skandálními vztahy. Hodně píárka jí zajistil hlavně Tommy Lee, který jí pravidelně upravoval fasádu.

Jeremy Jackson (34) si tenkrát střihnul roli syna Miče, malého Hobího. Po skončení seriálu se více než v televizi objevoval na slavné celebrití klinice doktora Drew, kde se léčil ze závislosti na steroidech. Ale svaly měl, o tom žádná.

A pamatujete na Stephanie Holden? Jo, taková ta mužatka, která buď zoufale uháněla Hasselhoffa, nebo prostě jen někde moralizovala. Kdekoli. Alexandra Paul (49) byla jedna ze dvou protagonistek, které neměly v prsou flákotu umělé hmoty. Doteď hraje, objevuje se hlavně v psychothrillerech v rolích labilních manželek či milenek.

Pak tady máme Nicole Eggert (41) neboli lolitku Summer Quinn. Nicole vydržela v seriálu dvě sezóny. Po Pobřežní hlídce přišlo pár dalších rolí a taky třicet kilo tuku. Hups.

A co sexice Yasmin Bleeth (45), respektive Caroline Holden? Odmítla roli v BH 902 10, pak byla oceněna časopisem People jako jeden z 50 nejhezčích lidí světa, přefikla každého, kdo v Hollywoodu něco znamená včetně archiváře, a teď je věčně v lochu, protože pořád někde něco šňupe a taky to nosí u sebe a strašně nenápadně to nabízí ostatním.

Mohlo by vás zajímat

Další články